Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

Artykuły

Podziękowania za okazaną pomoc

W maju 2019r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we współpracy z Brygadami Remontowymi Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie rozpoczął kolejny projekt mający na celu poprawę funkcjonowania mieszkańców miasta. Celem projektu było posprzątanie oraz remont kuchni i posesji jednej z podopiecznych tutejszego Ośrodka. Kuchnia przed remontem wyglądała w ten sposób:

17 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Podziękowania za okazaną pomoc

Internetowe Konto Pacjenta (IKP)

Informacja dotyczy wypłaty wynagrodzeń dla opiekunów za luty 2019 roku

W ZWIĄZKU Z BRAKIEM ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA WYPŁATĘ WYNAGRODZEŃ DLA OPIEKUNÓW Z TYTUŁU SPRAWOWANIA OPIEKI, W LUTYM 2019 ROKU WW. ŚWIADCZENIA BĘDĄ WYPŁACANE W WYSOKOŚCI 50 % PRZYZNANEJ KWOTY.


POZOSTAŁA CZĘŚĆ ŚWIADCZENIA BĘDZIE WYPŁACONA PO OTRZYMANIU ŚRODKÓW FINANSOWYCH Z BUDŻETU PAŃSTWA NA REALIZACJĘ ZADANIA.

 

19 lutego 2019

W wigilię MOPS otwarty do godziny 12:00

Informujemy, że 24 grudnia 2018 r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bełchatowie będzie otwarty do godziny 12:00.

18 grudnia 2018

BANK ŻYWNOŚCI

W ostatnim tygodniu listopada i na początku grudnia 2018 roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bełchatowie wraz ze Stowarzyszeniem MONAR – Schroniskiem dla Osób Bezdomnych MARKOT dystrybuował żywność dla najuboższych mieszkańców Bełchatowa w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020, Podprogramu 2018. Z pomocy skorzystało 3000 osób, w tym: 2900 osób skierowanych przez pracowników socjalnych MOPS i 100 mieszkańców Stowarzyszenia MONAR.

Mieszkańcy Bełchatowa otrzymywali takie artykuły jak: groszek z marchewką, fasolę białą, koncentrat pomidorowy, buraczki, powidła śliwkowe, makaron jajeczny i kukurydziany, herbatniki, mleko, ser żółty, i szynkę drobiową. Łącznie ponad 37 ton żywności.

MOPS w Bełchatowie zagwarantował transport żywności dla osób samotnych, starszych i schorowanych, którzy we własnym zakresie bądź przy pomocy członków rodziny nie mogli odebrać artykułów żywnościowych.

 

13 grudnia 2018
Czytaj więcej o: BANK ŻYWNOŚCI